Play
RUS

Sisesta siia oma Toyota andmed ning e-posti aadress ja me võtame Sinuga ühendust.

TOYOTA HOOLDUS 5+ ON MÕELDUD SPETSIAALSELT TOYOTADELE, MILLEL VANUST ROHKEM KUI 5 AASTAT

KA SINU VANEM AUTO VAJAB HOOLDUST IGA 15000 KM TAGANT VÕI KORRA AASTAS. SOOVITAME TEHA VAHELDUMISI VAHEHOOLDUST 149* € JA TÄISHOOLDUST 249* €.

MIKS ON VAJA REGULAARSELT HOOLDADA KA VANEMAT AUTOT?

1
Ennetab ja väldib suuremate probleemide teket
Hooldades oma autot regulaarselt oled teadlik oma auto seisukorrast ning saad paremini planeerida autoga seotud kulutusi.
2
Hoiab Sinu auto järelturuväärtust
Hooldeajalooga autol on järelturul kõrgem väärtus ja seda on lihtsam müüa.
3
Keregarantii kehtib kuni 12 aastat
Toyota keregarantii kaitse läbiva korrosiooni vastu kehtib kuni 12 aastat tingimusel, et autol on teostatud hooldus iga 15 000 km tagant või vähemalt korra aastas (kumb täitub enne) ning iga teine hooldus on olnud täishooldus, mille käigus on teostatud ka kerekontroll.

TOYOTA 5+ HOOLDUS ON PALJU ENAMAT KUI LIHTSALT ÕLIVAHETUS.

Vahehooldus 149* €

Toyota vahehooldus on palju enamat kui lihtsalt õlivahetus. Sinu autol kontrollitakse kahtekümment erinevat punkti, mis on spetsiaalselt välja valitud just Sinu vanemat autot silmas pidades. Nii saad ülevaate oma auto seisukorrast ning soovitused millised osad lähiajal vahetamist vajaksid.

Täishooldus 249* €

Toyota täishooldus kontrollib pea 30 punkti Sinu autol ning lisaks õlivahetusele, vahetatakse veel õhufilter, siduri- ja piduri vedelikud jms. Täpse ülevaate saamiseks teostatavatest töödest täida kontaktivorm ning sisesta sõiduki andmed.

*Hind sisaldab Toyota hooldeprogrammijärgseid teenuseid ja materjale järgnevatele üle viie aasta vanustele Toyota mudelitele: IQ, Aygo, Yaris, Auris, Corolla, Avensis, Corolla Verso, Avensis Verso, Yaris Verso, Prius, Verso S. Teistele mudelitele küsi pakkumist.

Vajadusel CD-diiselmootori hammasrihma vahetus lisatasu eest.

Märgitud hind sisaldab käibemaksu. Pakkumine kehtib 01.10.2017 – 31.03.2018

MIKS ON KASULIK HOOLDADA VANEMAT TOYOTAT JUST MEIE ESINDUSES?

1
Meie teame, mis on parim Sinu Toyotale
Toyota esinduses töötavad Toyota eksperdid, kes on läbinud vastavad koolitused ja omavad spetsiaalseid tööriistu just Sinu Toyota jaoks. Meil on aastatepikkune kogemus ja teadmised, mille abil saame teha oma tööd kvaliteetselt ja kiiresti.
2
Meie juures on mugav autot hooldada
Toyota esindus on Toyota omanikule mugav. Meie juures võid kindel olla, et Sinu auto on heades kätes. Meil on tasuta Wifi, kohv ja mugav ootesalong. Hulgaliselt teenuseid, mis välja töötatud just selleks, et Sinul oleks mugav.
3
Aitame hoida Sinu auto järelturuväärtust
Toyota esinduses tehtud hooldused salvestuvad auto ajalukku, mis on näha Minu.Toyota.ee keskkonnas ka siis, kui auto vahetab omanikku. Toyota esinduses teostatud hooldustega autol on järelturul kõrgem väärtus ning seda on lihtsam müüa.

VEEL TOYOTA TEENUSEID

Vaata kõiki Toyota teenuseid

TOYOTA ANNAB NÕU

TOYOTA

TEENINDUS

VÄÄRTUSTA MUGAVUST HOOLI OMA AUTOST